Obavijesti

Sveti Ivan Zelina/općina Bedenica bez vode do 13h
14. svibnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

općine Bedenica na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U utorak, 14.5.2024.godine, došlo je do puknuća glavnog cjevovoda radi čega, od 10:00 do 13:00 sati, navedena općina

neće imati vode.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. se zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo Selo/Martin Breg bez struje u srijedu do 12h
13. svibnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode


naselja Martin Breg i Šaškovečke ulice zajedno sa svim sporednim ulicama na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.


U srijedu, 15.5.2024. godine, od 08:30 do 12:00 sati, zbog nestanka struje od strane HEP-a neće raditi hidro stanica Martin Breg te će biti prekinuta opskrba vodom za navedeno naselje i ulice.


Ivanić-Grad/pojedina naselja bez vode do 15h
7. svibnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Grada Ivanić-Grada Tarno, Lepšić, Opatinec, Zajčićeva ulica i naslja preko autoceste Posavski Bregi, Trebovec, Breška Zelina, Breška Greda, Topolje, Lijevi Dubrovčak, Prečno, Prerovec na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Dana 7.5.2024. godine (utorak) u vremenu do 15:00, navedena naselja neće imati vode zbog oštećenja cjevovoda od strane izvođača rado
Rugvica/Jalševec Nartski bez vode do 15h
6. svibnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode


naselja Jalševec Nartski, općina Rugvica na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.


Danas, ponedjeljak, 6.5.2024. godine, od 12:00 do 15:00 sati, zbog izrade industrijskog priključka vode DN 110 navedeno naselje neće imati vode.


Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 6.5.2024.

Ivanić Grad

Adresa: Poduzetnička ulica 12
10310 IVANIĆ GRAD
tel. 01.4095130 01.4095131
fax. 01.4095133
Vjekoslav Broz
Rukovoditelj poslovne jedinice
tel. 01.4095 132 mob. 091.6046 078
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.6035429

P6300002

KRATKA POVIJEST DRUŠTVA

01.07.2016. Vodoopskrba i odvodnja Ivanić Grad d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o.,

a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Ivanić Grad se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Dana 29.11.2017. godine direktor Društva je donio Odluku o cijeni vodnih usluga URBROJ: 238/164-17-4037-Z-TM koja je,

sukladno čl. 207. st.4. Zakona o vodama, stupila na snagu s danom pribavljanja  suglasnosti gradonačelnika odnosno

općinskih načelnika iz jedinica lokalne samouprave na vodoopskrbnom području, odnosno području aglomeracije na kojem

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. obavlja djelatnost javne vodoopskrbe i javne odvodnje.

Odluka o cijeni vodnih usluga se primjenjuje od 01.01.2018.godine.


OBAVIJESTI

Tablica očitanja brojila


Važna obavijest!!!  - 01.10.2022. - rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak


OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

===========================================================================================================================

ISPITNO IZVJEŠĆE

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.4.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 11.4.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.3.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.2.2024.

C - ANALIZA VODOCRPILIŠTE KOSNICA 27.12.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 25.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.12.2023.

MONITORING "B" - IVANIĆ-GRAD, SB NAFTALAN 28.6.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 2.dio - 29.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 1.dio - 29.9.2023

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.11.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.10.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.9.2023.

MONITORING "B" - I.GRAD, SB NAFTALAN

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.08.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.07.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.06.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.05.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.04.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.03.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.02.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.01.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.12.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 19.10.2020.

Ispitno izvješće Ivanić Grad - 20.08.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 20.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.06.2020. IG

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 25_05_20

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 23.03.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE PJ IVANIĆ 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.01.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 25.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 16.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 12.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 22.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 24.06.2019

ISPITNO IZVJESCE 03 06 2019

ISPITNO IZVJESCE 27 5 2019 IG

ISPITNO_IZVJESCE_23_4_2019_IG

ISPITNO IZVJESCE 25_03_2019

ISPITNO IZVJESCE 25_02_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 28_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10_12_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12_11_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09_10_2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 10.09.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 1_30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 2  30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 11.06.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 07.05.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 09.04.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 26.02.2018.