Obavijesti

Ivanić Grad/Lijevi Dubrovčak bez vode
1. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Lijevi Dubrovčak, Savska ulica od broja 61 do kraja naselja i sve pripadajuće ulice na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U četvrtak, 01.12.2022. godine došlo je do oštećenja cjevovoda pa će do 14:00 sati biti privremeno prekinuta distribucija vode za navedeno naselje.

Križ/puknuće cjevovoda u Zagrebačkoj ulici
29. studenog 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

općine Križ - Zagrebačke ulice od Zagorske do centra, Maksimirske ulice, Trga Sv. Križa, ulice Jandrinec, Eugena Satlera i Zdeneka Tomićeka na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U utorak, 29.11.2022. godine došlo je do puknuća cjevovoda u Zagrebačkoj ulici pa će zbog radova na uklanjanju kvara, privremeno, do 18:00 sati, biti prekinuta
Naselja S. I. Zeline bez vode
24. studenog 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Radoišće, od kućnog broja 95a prema Zrinšćini, Salniku i Vinkovcu na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U utorak, 24.11.2022. godine došlo je do puknuća cjevovoda pa će zbog radova na uklanjanju kvara, privremeno, do 15:00 sati, biti prekinuta distribucija vode za navedena naselja.
Dugo Selo/ulica Josipa Zorića bez vode do 12
21. studenog 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Josipa Zorića od kućnog broja 61 do kućnog broja 84 u Dugom Selu na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U ponedjeljak, 21.11.2022. godine, od 09:00 do 12:00 sati, zbog popravka vodovodne trase u Dugom Selu navedena ulica neće imati vode.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Ivanić Grad

Adresa: Poduzetnička ulica 12
10310 IVANIĆ GRAD
tel. 01.4095130 01.4095131
fax. 01.4095133
Vjekoslav Broz
Rukovoditelj poslovne jedinice
tel. 01.4095 132 mob. 091.6046 078
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.6035429


01.07.2016. Vodoopskrba i odvodnja Ivanić Grad d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Ivanić Grad se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Dana 29.11.2017. godine direktor Društva je donio Odluku o cijeni vodnih usluga URBROJ: 238/164-17-4037-Z-TM koja je sukladno čl. 207. st.4. Zakona o vodama stupila na snagu s danom pribavljanja  suglasnosti gradonačelnika odnosno općinskih načelnika iz jedinica lokalne samouprave na vodoopskrbnom području, odnosno području aglomeracije na kojem Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. obavlja djelatnost javne vodoopskrbe i javne odvodnje. Odluka o cijeni vodnih usluga se primjenjuje od 01.01.2018.godine.


OBAVIJESTI

Važna obavijest!!!  - 01.10.2022. - rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak


OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

___________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 19.10.2020.

Ispitno izvješće Ivanić Grad - 20.08.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 20.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.06.2020. IG

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 25_05_20

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 23.03.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE PJ IVANIĆ 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.01.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 25.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 16.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 12.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 22.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 24.06.2019

ISPITNO IZVJESCE 03 06 2019

ISPITNO IZVJESCE 27 5 2019 IG

ISPITNO_IZVJESCE_23_4_2019_IG

ISPITNO IZVJESCE 25_03_2019

ISPITNO IZVJESCE 25_02_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 28_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10_12_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12_11_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09_10_2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 10.09.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 1_30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 2  30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 11.06.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 07.05.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 09.04.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 26.02.2018.