Obavijesti

Dugo Selo/Rugvica - pojedina naselja bez vode do 12h
15. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Sop, Svibje i Hruščica i trgovačkog centra IKEA i Outlet centar u općini Rugvica na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U ponedjeljak, 15.7.2024. godine, od 10:00 do 12:00 sati, zbog popravka priključnog vodovoda navedena naselja i centri neće imati opskrbu vodom.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o.
Ivanić Grad/naselja općine Križ bez vode do 15h
9. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

općine Križ, naselja Johovec, Mala i Velika Hrastilnica. Novoselec, Konšćani, Rečica Kriška, Razljev, Okešinec, Vezišće, Obedišće kao i Industrijske ceste i Poduzetničke zone na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Dana 9.7.2024. godine (utorak), došlo je do puknuća cjevovoda radi čega navedena naselja i ulice neće imati vode.
Dugo Selo/Filipovićeva i Dubravkin put do 13 bez vode
8. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Dubravkin put i Željka Filipovića na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U ponedjeljak, 8.7.2024. godine, od 11:00 do 13:00 sati, zbog izrade priključnog vodovoda u ulici Aleja Tišine u Dugom Selu navedene ulice neće imati opskrbu vodom.



Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.





Brckovljani-Kloštar Ivanić-Caginec/Sanacija propalih šahtova-privremena regulacija prometa
4. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST
o privremenoj regulaciji prometa i izvođenju radova uz županijsku cestu ŽC 3074 ( Brckovljani (Ž3034) – Kloštar Ivanić – Caginec (D43) ), radi izvođenja radova sanacije propalih šahtova u mjestu Lupoglav, od km 4+780 do km 4+885

a) Privremena regulacija prometa uspostaviti će se radi izvođenja sanacije propalih

Ivanić Grad

Adresa: Poduzetnička ulica 12
10310 IVANIĆ GRAD
tel. 01.4095130 01.4095131
fax. 01.4095133
Vjekoslav Broz
Rukovoditelj poslovne jedinice
tel. 01.4095 132 mob. 091.6046 078
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.6035429

P6300002

KRATKA POVIJEST DRUŠTVA

01.07.2016. Vodoopskrba i odvodnja Ivanić Grad d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o.,

a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Ivanić Grad se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Dana 29.11.2017. godine direktor Društva je donio Odluku o cijeni vodnih usluga URBROJ: 238/164-17-4037-Z-TM koja je,

sukladno čl. 207. st.4. Zakona o vodama, stupila na snagu s danom pribavljanja  suglasnosti gradonačelnika odnosno

općinskih načelnika iz jedinica lokalne samouprave na vodoopskrbnom području, odnosno području aglomeracije na kojem

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. obavlja djelatnost javne vodoopskrbe i javne odvodnje.

Odluka o cijeni vodnih usluga se primjenjuje od 01.01.2018.godine.


OBAVIJESTI

Tablica očitanja brojila


Važna obavijest!!!  - 01.10.2022. - rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak


OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

===========================================================================================================================

ISPITNO IZVJEŠĆE

ISPITNO IZVJEŠĆE CS Kloštar Ivanić 20.6.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.6.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 18.6.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 22.5.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.5.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.4.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 11.4.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.3.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.2.2024.

C - ANALIZA VODOCRPILIŠTE KOSNICA 27.12.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 25.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.12.2023.

MONITORING "B" - IVANIĆ-GRAD, SB NAFTALAN 28.6.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 2.dio - 29.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 1.dio - 29.9.2023

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.11.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.10.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.9.2023.

MONITORING "B" - I.GRAD, SB NAFTALAN

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.08.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.07.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.06.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.05.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.04.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.03.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.02.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.01.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.12.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 19.10.2020.

Ispitno izvješće Ivanić Grad - 20.08.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 20.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.06.2020. IG

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 25_05_20

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 23.03.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE PJ IVANIĆ 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.01.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 25.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 16.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 12.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 22.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 24.06.2019

ISPITNO IZVJESCE 03 06 2019

ISPITNO IZVJESCE 27 5 2019 IG

ISPITNO_IZVJESCE_23_4_2019_IG

ISPITNO IZVJESCE 25_03_2019

ISPITNO IZVJESCE 25_02_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 28_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10_12_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12_11_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09_10_2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 10.09.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 1_30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 2  30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 11.06.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 07.05.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 09.04.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 26.02.2018.