Obavijesti

Dugo Selo/ul. Biskupa A. Kažotića bez vode
1. kolovoza 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode


ulice Biskupa Augustina Kažotića u Dugom Selu na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.


U utorak 02.08.2022. godine, od 08:00 do 12:00 sati, navedena ulica neće imati vode zbog izrade priključka vode za stambenu zgradu.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju


Zagreb, 02.08.2022.godine
Dugo Selo/Zagrebačka, Krapinska i ulica Klanjec bez vode
15. srpnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode



Zagrebačke, Krapinske i ulice Klanjec u Dugom Selu na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U petak 15.07.2022. godine, od 08:00 do 14:00 sati, navedena ulica neće imati vode zbog prespajanja vodovodne trase za potrebe RVS-a.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju

Zagreb, 15.07.2022.godine
Dugo Selo/Domobranska ulica bez vode/Odgođeno za 13.07.2022.
11. srpnja 2022. Komentari - 0

OBAVIJEST potrošačima vode

Domobranske ulice u Dugom Selu  na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.


U utorak 12.07.2022. godine, od 08:30 do 14:00 sati, navedena ulica neće imati vode zbog prespajanja vodovodne trase za potrebe RVS-a.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.


Zagreb, 11.07.2022.godine
Novoselec/ulica Hrvatske mladeži bez vode
5. srpnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Novoselec ulice Hrvatske mladeži, općine Križ, na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U utorak, 05.07.2022. godine, došlo je do oštećenja magistralnog cjevovoda pa će, radi sanacije oštećenja, dvije zgrade u navedenoj ulici biti bez vode.
Nakon procjene obujma kvara objavit će se vrijeme sanacije i uspostave normalne opskrbe vodom.

Ivanić Grad

Adresa: Poduzetnička ulica 12
10310 IVANIĆ GRAD
tel. 01.4095130 01.4095131
fax. 01.4095133
Vjekoslav Broz
Rukovoditelj poslovne jedinice
tel. 01.4095 132 mob. 091.6046 078
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.6035429


01.07.2016. Vodoopskrba i odvodnja Ivanić Grad d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Ivanić Grad se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Dana 29.11.2017. godine direktor Društva je donio Odluku o cijeni vodnih usluga URBROJ: 238/164-17-4037-Z-TM koja je sukladno čl. 207. st.4. Zakona o vodama stupila na snagu s danom pribavljanja  suglasnosti gradonačelnika odnosno općinskih načelnika iz jedinica lokalne samouprave na vodoopskrbnom području, odnosno području aglomeracije na kojem Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. obavlja djelatnost javne vodoopskrbe i javne odvodnje. Odluka o cijeni vodnih usluga se primjenjuje od 01.01.2018.godine.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

___________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 19.10.2020.

Ispitno izvješće Ivanić Grad - 20.08.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 20.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.06.2020. IG

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 25_05_20

ISPITNO IZVJEŠĆE I.G. 23.03.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE PJ IVANIĆ 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 27.01.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 25.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 21.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 16.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 12.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 22.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE IG 24.06.2019

ISPITNO IZVJESCE 03 06 2019

ISPITNO IZVJESCE 27 5 2019 IG

ISPITNO_IZVJESCE_23_4_2019_IG

ISPITNO IZVJESCE 25_03_2019

ISPITNO IZVJESCE 25_02_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 28_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 21_01_2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10_12_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12_11_2018.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09_10_2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 10.09.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 1_30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 2  30.08.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 11.06.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 07.05.2018.

ISPITNO_IZVJEŠĆE 09.04.2018.

ISPITNO_IZVJESCE 26.02.2018.