Obavijesti

Križ/Novoselec, ul. Hrvatske mladeži bez vode do 14h
15. veljače 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Novoselec, općine Križ ulice Hrvatske mladeži na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Dana 15.2.2024. godine (četvrtak), od 10:00 do 14:00 sati, navedena ulica neće imati vode zbog radova na prespoju novoizgrađenog magistralnog cjevovoda.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.


Sveti Ivan Zelina/dio Tomaševeca bez vode do 17h
15. veljače 2024. Komentari - 0
VAŽNA OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Tomaševec odnosno kućnog broja 3, 4, 7, 7a, 7b, 7c, 9 i 24 na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

Dana 15.2.2024. (četvrtak) godine, od 09:00 do 17:00 sati navedeno naselja odnosno navedeni kućni brojevi neće imati vode zbog prespoja glavne cijevi.

Ivanić-Grad/ dijelovi Savske ulice bez vode do 15h
12. veljače 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

Savske ulice, od križanja s ulicom Donja poljana pa do križanja s Omladinskom ulicom na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Dana 13.2.2024. godine (utorak), od 8:00 do 15:00 sati, navedene ulice neće imati vode zbog radova na prespoju novoizgrađenog magistralnog cjevovoda.


Ivanić-Grad/pojedine ulice bez vode do 14h
9. veljače 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Eduarda Babića i dijela Vukovarske ulice od ulice Eduarda Babića do Moslavačke ulice na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Dana 9.2.2024. godine (petak), od 8:00 do 14:00 sati, navedene ulice neće imati vode zbog radova na prespoju novoizgrađenog magistralnog cjevovoda.

Sveti Ivan Zelina

Katarine Krizmanić 1, 10380 SVETI IVAN ZELINA
Telefon. 01/2040-757
Fax: 01/5540-992
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
Mob: +385 91/5578-417


uređaj za kondicioniranje vode Biškupec

KRATKA POVIJEST DRUŠTVA

03.01.2014. – Vodovod Zelina d.o.o. je nastao podjelom i odvajanjem društva Zelinske komunalije d.o.o. i osnovano novo društvo Vodovod Zelina d.o.o.

za obavljanje djelatnosti javne vodoopskrbe i javne odvodnje (odvajanje s osnivanjem), u svrhu usklađivanja djelatnosti sa Zakonom o vodama temeljem

Odluke osnivača grada Sveti Ivan Zelina

01.07.2016. Vodovod Zelina d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad

Sveti Ivan Zelina se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.


OBAVIJESTI

VAŽNA OBAVIJESTpotrošačima vode naselja Blaževdol, Nespeš i Zagrebačke ulice u gradu Sv. Ivan Zelina na području Poslovne jedinice Sveti Ivan Zelina.

Voda JE ispravna za piće!!!

Zagreb, 22.05.2023. godine


VAŽNA OBAVIJEST  -  potrošačima vode naselja Blaževdol, Nespeš i Zagrebačke ulice u gradu Sv. Ivan Zelina na području Poslovne jedinice Sveti Ivan Zelina.

Voda nije ispravna za piće, ali se može koristiti u sanitarne svrhe.

Preporuka je prokuhavanje vode namijenjene za ljudsku potrošnju najmanje 3 minute i čuvanje takve vode na hladnome, u čistim i dezinficiranim posudama.

Prokuhana voda se može koristiti za piće, pranje ruku i održavanje osobne higijene, pripremanje hrane, pranje voća i povrća.

Ova obavijest je na snazi do nove obavijesti o promjeni zdravstvene ispravnosti vode.

Zagreb, 17.05.2023.godine


Važna obavijest!!!  - 01.04.2023.  rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ISPITNO IZVJEŠĆE 12.2.2024.

C - ANALIZA VODOCRPILIŠTE KOSNICA 27.12.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 25.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 4.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 7.12.2023.

MONITORING SKUPINE "B" - 17.5.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - "C" ANALIZA - 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - "C" ANALIZA - 1. dio - 18.10.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 2.dio - 29.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 1.dio - 29.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE - PONAVLJANJE  15.11.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 9.11.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 5.10.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 7.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 3.8.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.07.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.07.2023.

Monitoring parametra B - Dom zdravlja Sveti Ivan Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.06.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.05.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.04.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.04.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.03.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.03.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA  20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 03.11.2022.

PASIVNO DEŽURSTVO - 15.03. - 16.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.02.2021.

PASIVNO DEŽURSTVO ZELINA - siječanj i veljača 2021.


ISPITNO IZVJEŠĆE 06.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.09.2022.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 05.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 1. DIO

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 2. DIO

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA2020.1. dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. HZJZ2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 03.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 05.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 07.08.2020.

DEŽURSTVA od 06.07. do 06.09.ZELINA

DEŽURSTVO ZELINA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 06.07.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.06.2020.ZE OREŠJE D

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.06.2020.ZE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.05.20.

DEŽURSTVO svibanj-lipanj

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu S.I.Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 2.4.2020.

OBAVIJEST_PRESTANAK RADA BLAGAJNE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 13.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.12.19

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 26.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE BIŠKUPEC 22.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 06.08.2019

pasivna dežurstva -IV-2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE R Biškupec ZELINA 24.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 10.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_BISKUPEC_09.05.2019.

ISPITNO_IZVJESCE_13_5_2019_ZELINA

ISPITNO_IZVJEŠĆE 20.03.2018.