Obavijesti

Dijelovi Ivanić Grada do 15 sati bez vode
26. siječnja 2023. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice 65.bataljuna ZNG - od pruge do naplatnih kućica HAC, Šiftarova ulice, Industrijske ceste, Savske ulice i Donje Poljane sa svim pripadajućim ulicama te naselja Donji Šarampov na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Zelina/naselje Majkovec do 15 bez vode
19. siječnja 2023. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Majkovec  na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U četvrtak, 19.01.2023. godine, od 09:00 do 15:00 sati, navedeno naselje neće imati opskrbu vodom zbog prespoja glavne vodoopskrbne cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 19.01.2023.godine
Zelina/Gundulićeva bez vode
15. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Ivana Gundulića u gradu Svetom Ivanu Zelini na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U četvrtak, 15.12.2022. godine, od 13:00 do 17:00 sati, navedena ulica neće imati opskrbu vodom zbog popravka puknuća glavne  vodovodne cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo Selo/Zorićeva i Kalnička bez vode
13. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Josipa Zorića i Kalničke ulice u gradu Dugom Selu na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U utorak, 13.12.2022. godine, od 09:30 do 16:00 sati navedene ulice neći imati opskrbu vodom radi izmicanja trase cjevovoda u sklopu projekta aglomeracije Dugo Selo.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Sveti Ivan Zelina

Katarine Krizmanić 1, 10380 SVETI IVAN ZELINA
Telefon. 01/2040-757
Fax: 01/5540-992
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
Mob: +385 91/5578-417



03.01.2014. – Vodovod Zelina d.o.o. je nastao podjelom i odvajanjem društva Zelinske komunalije d.o.o. i osnovano novo društvo Vodovod Zelina d.o.o. za obavljanje djelatnosti javne vodoopskrbe i javne odvodnje (odvajanje s osnivanjem), u svrhu usklađivanja djelatnosti sa Zakonom o vodama temeljem Odluke osnivača grada Sveti Ivan Zelina

01.07.2016. Vodovod Zelina d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Sveti Ivan Zelina se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU


ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA  20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 03.11.2022.

PASIVNO DEŽURSTVO - 15.03. - 16.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.02.2021.

PASIVNO DEŽURSTVO ZELINA - siječanj i veljača 2021.


ISPITNO IZVJEŠĆE 06.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.09.2022.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 05.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 1. DIO

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 2. DIO

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA2020.1. dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. HZJZ2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 03.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 05.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 07.08.2020.

DEŽURSTVA od 06.07. do 06.09.ZELINA

DEŽURSTVO ZELINA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 06.07.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.06.2020.ZE OREŠJE D

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.06.2020.ZE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.05.20.

DEŽURSTVO svibanj-lipanj

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu S.I.Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 2.4.2020.

OBAVIJEST_PRESTANAK RADA BLAGAJNE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 13.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.12.19

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 26.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE BIŠKUPEC 22.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 06.08.2019

pasivna dežurstva -IV-2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE R Biškupec ZELINA 24.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 10.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_BISKUPEC_09.05.2019.

ISPITNO_IZVJESCE_13_5_2019_ZELINA

ISPITNO_IZVJEŠĆE 20.03.2018.