Obavijesti

Dugo Selo/Rugvica - pojedina naselja bez vode do 12h
15. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Sop, Svibje i Hruščica i trgovačkog centra IKEA i Outlet centar u općini Rugvica na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U ponedjeljak, 15.7.2024. godine, od 10:00 do 12:00 sati, zbog popravka priključnog vodovoda navedena naselja i centri neće imati opskrbu vodom.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o.
Ivanić Grad/naselja općine Križ bez vode do 15h
9. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

općine Križ, naselja Johovec, Mala i Velika Hrastilnica. Novoselec, Konšćani, Rečica Kriška, Razljev, Okešinec, Vezišće, Obedišće kao i Industrijske ceste i Poduzetničke zone na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Dana 9.7.2024. godine (utorak), došlo je do puknuća cjevovoda radi čega navedena naselja i ulice neće imati vode.
Dugo Selo/Filipovićeva i Dubravkin put do 13 bez vode
8. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Dubravkin put i Željka Filipovića na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U ponedjeljak, 8.7.2024. godine, od 11:00 do 13:00 sati, zbog izrade priključnog vodovoda u ulici Aleja Tišine u Dugom Selu navedene ulice neće imati opskrbu vodom.



Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.





Brckovljani-Kloštar Ivanić-Caginec/Sanacija propalih šahtova-privremena regulacija prometa
4. srpnja 2024. Komentari - 0
OBAVIJEST
o privremenoj regulaciji prometa i izvođenju radova uz županijsku cestu ŽC 3074 ( Brckovljani (Ž3034) – Kloštar Ivanić – Caginec (D43) ), radi izvođenja radova sanacije propalih šahtova u mjestu Lupoglav, od km 4+780 do km 4+885

a) Privremena regulacija prometa uspostaviti će se radi izvođenja sanacije propalih

Sveti Ivan Zelina

Katarine Krizmanić 1, 10380 SVETI IVAN ZELINA
Telefon. 01/2040-757
Fax: 01/5540-992
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
Mob: +385 91/5578-417


uređaj za kondicioniranje vode Biškupec

KRATKA POVIJEST DRUŠTVA

03.01.2014. – Vodovod Zelina d.o.o. je nastao podjelom i odvajanjem društva Zelinske komunalije d.o.o. i osnovano novo društvo Vodovod Zelina d.o.o.

za obavljanje djelatnosti javne vodoopskrbe i javne odvodnje (odvajanje s osnivanjem), u svrhu usklađivanja djelatnosti sa Zakonom o vodama temeljem

Odluke osnivača grada Sveti Ivan Zelina

01.07.2016. Vodovod Zelina d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad

Sveti Ivan Zelina se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.


OBAVIJESTI

Tablica očitanja brojila


VAŽNA OBAVIJESTpotrošačima vode naselja Blaževdol, Nespeš i Zagrebačke ulice u gradu Sv. Ivan Zelina na području Poslovne jedinice Sveti Ivan Zelina.

Voda JE ispravna za piće!!!

Zagreb, 22.05.2023. godine


VAŽNA OBAVIJEST  -  potrošačima vode naselja Blaževdol, Nespeš i Zagrebačke ulice u gradu Sv. Ivan Zelina na području Poslovne jedinice Sveti Ivan Zelina.

Voda nije ispravna za piće, ali se može koristiti u sanitarne svrhe.

Preporuka je prokuhavanje vode namijenjene za ljudsku potrošnju najmanje 3 minute i čuvanje takve vode na hladnome, u čistim i dezinficiranim posudama.

Prokuhana voda se može koristiti za piće, pranje ruku i održavanje osobne higijene, pripremanje hrane, pranje voća i povrća.

Ova obavijest je na snazi do nove obavijesti o promjeni zdravstvene ispravnosti vode.

Zagreb, 17.05.2023.godine


Važna obavijest!!!  - 01.04.2023.  rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

========================================================================================================================

ISPITNA IZVJEŠĆA

ISPITNO IZVJEŠĆE 4 i 5.7.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 18.6.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE PH BLAŠKOVEC 6.6.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 6.6.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCPILIŠTE KOSNICA 22.5.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 3.5.2024.

MONITORING SKUPINE "B" - 19.3.2024.

MONITORING SKUPINE "B" Dom zdravlja - 19.3.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 11.4.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 4.4.2024.

PH Majkovec THM i HAA - ožujak 2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 20.3.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.2.2024.

C - ANALIZA VODOCRPILIŠTE KOSNICA 27.12.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE VODOCRPILIŠTE KOSNICA 25.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 4.1.2024.

ISPITNO IZVJEŠĆE 7.12.2023.

MONITORING SKUPINE "B" - 17.5.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - "C" ANALIZA - 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - "C" ANALIZA - 1. dio - 18.10.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 2.dio - 29.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE "C" ANALIZA - KOSNICA - 1.dio - 29.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE - PONAVLJANJE  15.11.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 9.11.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 5.10.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 7.9.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 3.8.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.07.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.07.2023.

Monitoring parametra B - Dom zdravlja Sveti Ivan Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.06.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.05.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.04.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.04.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.03.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.03.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA  20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 03.11.2022.

PASIVNO DEŽURSTVO - 15.03. - 16.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.02.2021.

PASIVNO DEŽURSTVO ZELINA - siječanj i veljača 2021.


ISPITNO IZVJEŠĆE 06.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.09.2022.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 05.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 1. DIO

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 2. DIO

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA2020.1. dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. HZJZ2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 03.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 05.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 07.08.2020.

DEŽURSTVA od 06.07. do 06.09.ZELINA

DEŽURSTVO ZELINA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 06.07.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.06.2020.ZE OREŠJE D

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.06.2020.ZE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.05.20.

DEŽURSTVO svibanj-lipanj

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu S.I.Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 2.4.2020.

OBAVIJEST_PRESTANAK RADA BLAGAJNE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 13.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.12.19

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 26.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE BIŠKUPEC 22.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 06.08.2019

pasivna dežurstva -IV-2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE R Biškupec ZELINA 24.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 10.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_BISKUPEC_09.05.2019.

ISPITNO_IZVJESCE_13_5_2019_ZELINA

ISPITNO_IZVJEŠĆE 20.03.2018.