Obavijesti

Ivanić Grad/Bunjani u srijedu bez vode
21. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode naselja Bunjani na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD. U srijedu 22.rujna 2021. godine od 08:30 do 12:00 sati, radi redovitog održavanja, u navedenom naselju je moguća kratkotrajna obustava distribucije vode kao i pad tlaka vode. Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.
Dugo Selo/Lukarišće bez vode
16. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode naselja Lukarišće - Bjelovarske ulice, Šašec i ulice Ivice Lovretića području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO. U četvrtak 16. rujna 2021. godine od 09:30 do 14:00 sati u navedenim naseljima neće biti opskrbe vodom zbog kvara na vodovodnoj mreži. Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.
Naselja općine Križ bez vode
15. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode općine Križ naselja Novoselec, Razljev, Rečica Kriška i Česmanske ulice području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD. U četvrtak 16.rujna 2021. godine od 08:30 do 13:00 sati u navedenim naseljima neće biti opskrbe vodom zbog radova na vodovodnoj mreži.
Dugo Selo/Martin Breg bez vode do 17 sati
9. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode naselja Martin Breg području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO. U četvrtak 09.rujna 2021. godine do 17:00 sati u navedenom naselju neće biti opskrbe vodom zbog kvara vodoopskrbnog cjevovoda. Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju. Zagreb, 09.09.2021.godine

Sveti Ivan Zelina

Katarine Krizmanić 1, 10380 SVETI IVAN ZELINA
Telefon. 01/2040-757
Fax: 01/5540-992
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
Mob: +385 91/5578-417



03.01.2014. – Vodovod Zelina d.o.o. je nastao podjelom i odvajanjem društva Zelinske komunalije d.o.o. i osnovano novo društvo Vodovod Zelina d.o.o. za obavljanje djelatnosti javne vodoopskrbe i javne odvodnje (odvajanje s osnivanjem), u svrhu usklađivanja djelatnosti sa Zakonom o vodama temeljem Odluke osnivača grada Sveti Ivan Zelina

01.07.2016. Vodovod Zelina d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Sveti Ivan Zelina se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

__________________________________________________________________________

PASIVNO DEŽURSTVO - 15.03. - 16.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.02.2021.

PASIVNO DEŽURSTVO ZELINA - siječanj i veljača 2021.

__________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 1. DIO

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 2. DIO

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. 1. dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. HZJZ 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 03.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 05.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 07.08.2020.

DEŽURSTVA od 06.07. do 06.09.ZELINA

DEŽURSTVO ZELINA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 06.07.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.06.2020.ZE OREŠJE D

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.06.2020.ZE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.05.20.

DEŽURSTVO svibanj-lipanj

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu S.I.Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 2.4.2020.

OBAVIJEST_PRESTANAK RADA BLAGAJNE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 13.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.12.19

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 26.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE BIŠKUPEC 22.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 06.08.2019

pasivna dežurstva -IV-2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE R Biškupec ZELINA 24.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 10.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_BISKUPEC_09.05.2019.

ISPITNO_IZVJESCE_13_5_2019_ZELINA

ISPITNO_IZVJEŠĆE 20.03.2018.