Obavijesti

Ivanić Grad i Kloštar Ivanić na kratko bez vode
17. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
grada Ivanić Grada i općine Kloštar Ivanić
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U utorak, 17. svibnja 2022.godine, u vremenu od 13:30 do 15:00 sati, u navedenoj općini i gradu će doći do privremenog prekida vodoopskrbe radi popravka puknuća na magistralnom cjevovodom prema Ivanić Gradu.

U četvrtak dio Dugog Sela bez vode
11. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
u Dugom Selu i to u Zagrebačkoj ulici od kć.br. 1 do kć.br. 16, te u stambenoj zgradi u Osječkoj ulici broj 1
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U četvrtak, 12. svibnja 2022.godine u planiranom vremenu od 08:00 do 15:00 sati doći će do privremenog prekida vodoopskrbe u navedenim ulicama zbog radova na vodoopskrbnoj mreži.


U utorak 10.05.2022. dio Dugog Sela bez vode
9. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
u ulicama S. Ferenčaka, Školske i dr Jadranka Crnića u gradu Dugom Selu
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U  utorak, 10. svibnja 2022.godine u planiranom vremenu od 08:30 do 12:00 sati, doći će do privremenog prekida vodoopskrbe u navedenim ulicama zbog prespajanja vodovodne trase.


Ježevo/općina Rugvica u srijedu bez vode
3. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
naselja Ježevo općine Rugvica
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U  srijedu, 03. svibnja 2022.godine u planiranom vremenu od 08:30 do 14:00 sati doći će do privremenog prekida vodoopskrbe u navedenom naselju zbog prespajanja vodovodne trase za potrebe izrade industrijskog priključka vode.

Sveti Ivan Zelina

Katarine Krizmanić 1, 10380 SVETI IVAN ZELINA
Telefon. 01/2040-757
Fax: 01/5540-992
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
Mob: +385 91/5578-417



03.01.2014. – Vodovod Zelina d.o.o. je nastao podjelom i odvajanjem društva Zelinske komunalije d.o.o. i osnovano novo društvo Vodovod Zelina d.o.o. za obavljanje djelatnosti javne vodoopskrbe i javne odvodnje (odvajanje s osnivanjem), u svrhu usklađivanja djelatnosti sa Zakonom o vodama temeljem Odluke osnivača grada Sveti Ivan Zelina

01.07.2016. Vodovod Zelina d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Sveti Ivan Zelina se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU


PASIVNO DEŽURSTVO - 15.03. - 16.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.02.2021.

PASIVNO DEŽURSTVO ZELINA - siječanj i veljača 2021.


ISPITNO IZVJEŠĆE 05.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 1. DIO

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 2. DIO

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA2020.1. dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. HZJZ2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 03.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 05.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 07.08.2020.

DEŽURSTVA od 06.07. do 06.09.ZELINA

DEŽURSTVO ZELINA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 06.07.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.06.2020.ZE OREŠJE D

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.06.2020.ZE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.05.20.

DEŽURSTVO svibanj-lipanj

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu S.I.Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 2.4.2020.

OBAVIJEST_PRESTANAK RADA BLAGAJNE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 13.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.12.19

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 26.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE BIŠKUPEC 22.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 06.08.2019

pasivna dežurstva -IV-2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE R Biškupec ZELINA 24.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 10.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_BISKUPEC_09.05.2019.

ISPITNO_IZVJESCE_13_5_2019_ZELINA

ISPITNO_IZVJEŠĆE 20.03.2018.