Obavijesti

Kloštar Ivanić /tri ulice bez vode od 11-17 sati
28. rujna 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
općine Kloštar Ivanić Školske ulice, Trga Svetog Ivana i ulice Kralja Tomislava na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.
U srijedu, 28.09.2022. godine od 11:00 do 17:00 sati će zbog radova na prespoju novoizgrađenih cjevovoda privremeno biti prekinuta distribucija vode za navedene ulice u općini Kloštar Ivanić.  

Kloštar Ivanić bez vode do 14 sati/Ivanić Grad - smanjeni pritisak
21. rujna 2022. Komentari - 0

OBAVIJEST potrošačima vode

općine Kloštar Ivanić i grada Ivanić Grada na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U srijedu, 21.09.2022. godine zbog popravka puknuća magistralnog cjevovoda privremeno je prekinuta distribucija vode za općinu Kloštar Ivanić. Na području grada Ivanić Grada biti će smanjeni pritisak vode. Predviđeno trajanje popravka je do 14:00 sati.

Naselja Ivanić Grada bez vode do 17 sati
14. rujna 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

grada Ivanić Grada naselja Jalševec, Lepšić, Opatinec i Tarno, svih naselja preko autoceste, Savske ulice od križanja sa Omladinskom, Zajčićeve i Marekovićeve ulice području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U srijedu, 14.09.2022. godine zbog radova na popravku puknuća cjevovoda privremeno je prekinuta distribucija vode za navedene ulice i naselja.
Križ i pojedina naselja Ivanić Grada bez vode do 15 sati
14. rujna 2022. Komentari - 0
Kvar je saniran. Nema obustave distribucije vode.

Sveti Ivan Zelina

Katarine Krizmanić 1, 10380 SVETI IVAN ZELINA
Telefon. 01/2040-757
Fax: 01/5540-992
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
Mob: +385 91/5578-417



03.01.2014. – Vodovod Zelina d.o.o. je nastao podjelom i odvajanjem društva Zelinske komunalije d.o.o. i osnovano novo društvo Vodovod Zelina d.o.o. za obavljanje djelatnosti javne vodoopskrbe i javne odvodnje (odvajanje s osnivanjem), u svrhu usklađivanja djelatnosti sa Zakonom o vodama temeljem Odluke osnivača grada Sveti Ivan Zelina

01.07.2016. Vodovod Zelina d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Sveti Ivan Zelina se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU


PASIVNO DEŽURSTVO - 15.03. - 16.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.02.2021.

PASIVNO DEŽURSTVO ZELINA - siječanj i veljača 2021.


ISPITNO IZVJEŠĆE 01.09.2022.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 05.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 05.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 07.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 04.08.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 1. DIO

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B - 2. DIO

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 02.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 06.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA2020.1. dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BIŠKUPEC - C ANALIZA 2020. HZJZ2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 03.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 05.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 04.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 07.08.2020.

DEŽURSTVA od 06.07. do 06.09.ZELINA

DEŽURSTVO ZELINA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 06.07.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.06.2020.ZE OREŠJE D

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.06.2020.ZE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.05.20.

DEŽURSTVO svibanj-lipanj

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu S.I.Zelina

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 2.4.2020.

OBAVIJEST_PRESTANAK RADA BLAGAJNE

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 13.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 11.12.19

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 26.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE BIŠKUPEC 22.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE ZE 06.08.2019

pasivna dežurstva -IV-2019

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 08.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE R Biškupec ZELINA 24.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE ZELINA 10.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_BISKUPEC_09.05.2019.

ISPITNO_IZVJESCE_13_5_2019_ZELINA

ISPITNO_IZVJEŠĆE 20.03.2018.