Obavijesti

Kloštar Ivanić /tri ulice bez vode od 11-17 sati
28. rujna 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
općine Kloštar Ivanić Školske ulice, Trga Svetog Ivana i ulice Kralja Tomislava na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.
U srijedu, 28.09.2022. godine od 11:00 do 17:00 sati će zbog radova na prespoju novoizgrađenih cjevovoda privremeno biti prekinuta distribucija vode za navedene ulice u općini Kloštar Ivanić.  

Kloštar Ivanić bez vode do 14 sati/Ivanić Grad - smanjeni pritisak
21. rujna 2022. Komentari - 0

OBAVIJEST potrošačima vode

općine Kloštar Ivanić i grada Ivanić Grada na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U srijedu, 21.09.2022. godine zbog popravka puknuća magistralnog cjevovoda privremeno je prekinuta distribucija vode za općinu Kloštar Ivanić. Na području grada Ivanić Grada biti će smanjeni pritisak vode. Predviđeno trajanje popravka je do 14:00 sati.

Naselja Ivanić Grada bez vode do 17 sati
14. rujna 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

grada Ivanić Grada naselja Jalševec, Lepšić, Opatinec i Tarno, svih naselja preko autoceste, Savske ulice od križanja sa Omladinskom, Zajčićeve i Marekovićeve ulice području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U srijedu, 14.09.2022. godine zbog radova na popravku puknuća cjevovoda privremeno je prekinuta distribucija vode za navedene ulice i naselja.
Križ i pojedina naselja Ivanić Grada bez vode do 15 sati
14. rujna 2022. Komentari - 0
Kvar je saniran. Nema obustave distribucije vode.

Dugo selo

Adresa: Josipa Zorića 70,
10370 DUGO SELO
tel. 01.2753 255 fax 01.2753 108
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.454 5263 



Tvrtka Dukom je društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti, a skraćeni naziv tvrtke glasi Dukom d.o.o. sa sjedištem društva u Dugom Selu.

Društvo je izvorno utemeljeno pod nazivom Komunalno poduzeće i nekoliko puta je mijenjalo taj naziv:

  • Komunalno poduzeće 1961. – 1964.
  • Strojomehanika 1964. – 1968.
  • Progres 1968. – 1971.


Od 1.1.1972. poduzeće Progres mijenja ime i nastaje poduzeće Kograp koje se bavilo sljedećim djelatnostima:

  • građevinarstvo,
  • eksploatacija šljunka i pijeska,
  • opskrba vodom,
  • održavanje čistoće,
  • održavanje groblja,
  • izgradnja plinovoda, vodovoda i kanalizacije


1991. Kograp mijenja ime u sadašnje Dukom i iz Kograpa se izdvaja samostalna jedinica IGM – Šljunčara koja se nastavlja baviti eksploatacijom šljunka i pijeska te prestaje s radom dio poduzeća koji se bavio građevinarstvom.

2001. sukladno Zakonu o trgovačkim društvima Dukom dobiva pravni oblik društva s ograničenom odgovornošću.

2008. Dukom osniva poduzeće Dukom plin koje se sukladno važećim zakonskim propisima bavi isključivo energetskom djelatnošću distribucije i opskrbe plinom.

30.11.2010. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o podijeli i preuzimanju između Dukom-a d.o.o. i Dukom Plina d.o.o.

31.12.2012. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o međusobnim pravima i obavezama u postupku prijenosa obavljanja komunalnih djelatnosti na području grada Dugog Sela, kojim komunalne djelatnosti preuzima tvrtka Dugoselski komunalni i poduzetnički centar d.o.o.

01.07.2016. Dukom d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Dugo Selo se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

OBAVIJESTI

Važna obavijest!!!  - 01.10.2022.  rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak


OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

__________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 30.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.10.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.09.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 27.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.06.20.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Dugo Selo

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 2.4.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 26.3.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.12.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 13.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 01.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 03.04.2018