Obavijesti

Dijelovi Ivanić Grada do 15 sati bez vode
26. siječnja 2023. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice 65.bataljuna ZNG - od pruge do naplatnih kućica HAC, Šiftarova ulice, Industrijske ceste, Savske ulice i Donje Poljane sa svim pripadajućim ulicama te naselja Donji Šarampov na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Zelina/naselje Majkovec do 15 bez vode
19. siječnja 2023. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Majkovec  na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U četvrtak, 19.01.2023. godine, od 09:00 do 15:00 sati, navedeno naselje neće imati opskrbu vodom zbog prespoja glavne vodoopskrbne cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 19.01.2023.godine
Zelina/Gundulićeva bez vode
15. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Ivana Gundulića u gradu Svetom Ivanu Zelini na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U četvrtak, 15.12.2022. godine, od 13:00 do 17:00 sati, navedena ulica neće imati opskrbu vodom zbog popravka puknuća glavne  vodovodne cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo Selo/Zorićeva i Kalnička bez vode
13. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Josipa Zorića i Kalničke ulice u gradu Dugom Selu na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U utorak, 13.12.2022. godine, od 09:30 do 16:00 sati navedene ulice neći imati opskrbu vodom radi izmicanja trase cjevovoda u sklopu projekta aglomeracije Dugo Selo.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo selo

Adresa: Josipa Zorića 70,
10370 DUGO SELO
tel. 01.2753 255 fax 01.2753 108
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.454 5263 



Tvrtka Dukom je društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti, a skraćeni naziv tvrtke glasi Dukom d.o.o. sa sjedištem društva u Dugom Selu.

Društvo je izvorno utemeljeno pod nazivom Komunalno poduzeće i nekoliko puta je mijenjalo taj naziv:

  • Komunalno poduzeće 1961. – 1964.
  • Strojomehanika 1964. – 1968.
  • Progres 1968. – 1971.


Od 1.1.1972. poduzeće Progres mijenja ime i nastaje poduzeće Kograp koje se bavilo sljedećim djelatnostima:

  • građevinarstvo,
  • eksploatacija šljunka i pijeska,
  • opskrba vodom,
  • održavanje čistoće,
  • održavanje groblja,
  • izgradnja plinovoda, vodovoda i kanalizacije


1991. Kograp mijenja ime u sadašnje Dukom i iz Kograpa se izdvaja samostalna jedinica IGM – Šljunčara koja se nastavlja baviti eksploatacijom šljunka i pijeska te prestaje s radom dio poduzeća koji se bavio građevinarstvom.

2001. sukladno Zakonu o trgovačkim društvima Dukom dobiva pravni oblik društva s ograničenom odgovornošću.

2008. Dukom osniva poduzeće Dukom plin koje se sukladno važećim zakonskim propisima bavi isključivo energetskom djelatnošću distribucije i opskrbe plinom.

30.11.2010. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o podijeli i preuzimanju između Dukom-a d.o.o. i Dukom Plina d.o.o.

31.12.2012. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o međusobnim pravima i obavezama u postupku prijenosa obavljanja komunalnih djelatnosti na području grada Dugog Sela, kojim komunalne djelatnosti preuzima tvrtka Dugoselski komunalni i poduzetnički centar d.o.o.

01.07.2016. Dukom d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Dugo Selo se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

OBAVIJESTI

Važna obavijest!!!  - 01.10.2022.  rok za podnošenje zahtjeva za besplatan priključak


OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

__________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.12.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.11.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.10.2022.

Monitoring parametra skupine B

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 30.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.10.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.09.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 27.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.06.20.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Dugo Selo

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 2.4.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 26.3.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.12.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 13.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 01.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 03.04.2018