Obavijesti

Dijelovi Donje Zeline i Hrnjaneca bez vode
20. lipnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Vjekoslava Tkalca u Donjoj Zelini i Bukovečke ulice u naselju Hrnjanec na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA

U ponedjeljak 20.06.2022. godine, od 12:00 do 16:00 sati, navedene ulice neće imati vode zbog kvara na glavnoj vodovodnoj cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo Selo/Kalnička i Josipa Zorića bez vode
15. lipnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

Kalničke ulice, ulice Josipa Zorića i dionica ulice od Šaškovečke do Kozinske na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U srijedu 15.06.2022. godine, od 09:00 do 13:00 sati, navedene ulice neće imati vode zbog prespajanja priključka vode za Plodine.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo Selo/Biskupa A. Kažotića i Industrijska bez vode
14. lipnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Biskupa Augustina Kažotića i Industrijskoj ulici na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U srijedu 15.06.2022. godine, od 08:30 do 12:00 sati, navedene ulice neće imati vode zbog prespajanja vodovodne trase za potrebe izrade industrijskog priključka vode.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dio Zeline u utorak bez vode
13. lipnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

grada Svetog Ivana Zeline - ulica Bocakova, Čegci, Severovine, Ivana Žigrovića Pretočkog, Vinogradska, Mačkovićeva i Trg Ante Starčevića na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U utorak 14.06.2022. godine, od 07:00 do 16:00 sati, navedene ulice neće imati vode zbog radova na vodoopskrbnom cjevovodu.

Dugo selo

Adresa: Josipa Zorića 70,
10370 DUGO SELO
tel. 01.2753 255 fax 01.2753 108
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.454 5263 



Tvrtka Dukom je društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti, a skraćeni naziv tvrtke glasi Dukom d.o.o. sa sjedištem društva u Dugom Selu.

Društvo je izvorno utemeljeno pod nazivom Komunalno poduzeće i nekoliko puta je mijenjalo taj naziv:

  • Komunalno poduzeće 1961. – 1964.
  • Strojomehanika 1964. – 1968.
  • Progres 1968. – 1971.


Od 1.1.1972. poduzeće Progres mijenja ime i nastaje poduzeće Kograp koje se bavilo sljedećim djelatnostima:

  • građevinarstvo,
  • eksploatacija šljunka i pijeska,
  • opskrba vodom,
  • održavanje čistoće,
  • održavanje groblja,
  • izgradnja plinovoda, vodovoda i kanalizacije


1991. Kograp mijenja ime u sadašnje Dukom i iz Kograpa se izdvaja samostalna jedinica IGM – Šljunčara koja se nastavlja baviti eksploatacijom šljunka i pijeska te prestaje s radom dio poduzeća koji se bavio građevinarstvom.

2001. sukladno Zakonu o trgovačkim društvima Dukom dobiva pravni oblik društva s ograničenom odgovornošću.

2008. Dukom osniva poduzeće Dukom plin koje se sukladno važećim zakonskim propisima bavi isključivo energetskom djelatnošću distribucije i opskrbe plinom.

30.11.2010. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o podijeli i preuzimanju između Dukom-a d.o.o. i Dukom Plina d.o.o.

31.12.2012. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o međusobnim pravima i obavezama u postupku prijenosa obavljanja komunalnih djelatnosti na području grada Dugog Sela, kojim komunalne djelatnosti preuzima tvrtka Dugoselski komunalni i poduzetnički centar d.o.o.

01.07.2016. Dukom d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Dugo Selo se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

__________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.10.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.09.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 27.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.06.20.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Dugo Selo

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 2.4.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 26.3.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.12.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 13.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 01.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 03.04.2018