Obavijesti

Ivanić Grad/Bunjani u srijedu bez vode
21. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode naselja Bunjani na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD. U srijedu 22.rujna 2021. godine od 08:30 do 12:00 sati, radi redovitog održavanja, u navedenom naselju je moguća kratkotrajna obustava distribucije vode kao i pad tlaka vode. Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.
Dugo Selo/Lukarišće bez vode
16. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode naselja Lukarišće - Bjelovarske ulice, Šašec i ulice Ivice Lovretića području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO. U četvrtak 16. rujna 2021. godine od 09:30 do 14:00 sati u navedenim naseljima neće biti opskrbe vodom zbog kvara na vodovodnoj mreži. Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.
Naselja općine Križ bez vode
15. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode općine Križ naselja Novoselec, Razljev, Rečica Kriška i Česmanske ulice području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD. U četvrtak 16.rujna 2021. godine od 08:30 do 13:00 sati u navedenim naseljima neće biti opskrbe vodom zbog radova na vodovodnoj mreži.
Dugo Selo/Martin Breg bez vode do 17 sati
9. rujna 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode naselja Martin Breg području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO. U četvrtak 09.rujna 2021. godine do 17:00 sati u navedenom naselju neće biti opskrbe vodom zbog kvara vodoopskrbnog cjevovoda. Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju. Zagreb, 09.09.2021.godine

Vrbovec

Adresa: Kolodvorska 29
10340 VRBOVEC
tel. 01.4095-135 fax. 01.4095-139
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. 091.602 3802


26.10.1963. – Skupština općine Vrbovec osniva poduzeće KOMUNALNA USTANOVA VRBOVEC

20.07.1972. – mijenja se naziv u KOMUNALNO PODUZEĆE VRBOVEC

1979. godine – mijenja se naziv u KOMUNALNA ORGANIZACIJA UDRUŽENOG RADA VRBOVEC s.p.o., skraćenog naziva KOUR s.p.o. Vrbovec

1985. godine – mijenja se naziv u KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o.

01.01.2014. – temeljem Zakona o trgovačkim društvima i usklađenjem obavljanja djelatnosti po Zakonu o vodama tvrtka se dijeli na KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o. i VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o.

01.07.2016. VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Vrbovec se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

_________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.01.2021. BLANJE

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. 1.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. HZJZ 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.08.2020.

ISPITNO IZVJESCE 13.07.2020.VR

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.06.2020. VR

ISPITNO IZVJEŠĆE VRBOVEC 18.05.2020.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Vrbovec

ISPITNO IZVJESCE PJ VRBOVEC 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR BLANJE 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR LONJICA 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR TORANJ 20.01.2020

OBAVIJEST O NESTANKU VODE 27.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 20.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.10.2019. LUBENA

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 26.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 15.07.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE Poljana i Blanje VR 18.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 17.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_20_05_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.03.2018.

 




Click here to add text

Click here to add text

Click here to add text