Obavijesti

Kloštar Ivanić /tri ulice bez vode od 11-17 sati
28. rujna 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
općine Kloštar Ivanić Školske ulice, Trga Svetog Ivana i ulice Kralja Tomislava na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.
U srijedu, 28.09.2022. godine od 11:00 do 17:00 sati će zbog radova na prespoju novoizgrađenih cjevovoda privremeno biti prekinuta distribucija vode za navedene ulice u općini Kloštar Ivanić.  

Kloštar Ivanić bez vode do 14 sati/Ivanić Grad - smanjeni pritisak
21. rujna 2022. Komentari - 0

OBAVIJEST potrošačima vode

općine Kloštar Ivanić i grada Ivanić Grada na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U srijedu, 21.09.2022. godine zbog popravka puknuća magistralnog cjevovoda privremeno je prekinuta distribucija vode za općinu Kloštar Ivanić. Na području grada Ivanić Grada biti će smanjeni pritisak vode. Predviđeno trajanje popravka je do 14:00 sati.

Naselja Ivanić Grada bez vode do 17 sati
14. rujna 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

grada Ivanić Grada naselja Jalševec, Lepšić, Opatinec i Tarno, svih naselja preko autoceste, Savske ulice od križanja sa Omladinskom, Zajčićeve i Marekovićeve ulice području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U srijedu, 14.09.2022. godine zbog radova na popravku puknuća cjevovoda privremeno je prekinuta distribucija vode za navedene ulice i naselja.
Križ i pojedina naselja Ivanić Grada bez vode do 15 sati
14. rujna 2022. Komentari - 0
Kvar je saniran. Nema obustave distribucije vode.

Vrbovec

Adresa: Kolodvorska 29
10340 VRBOVEC
tel. 01.4095-135 fax. 01.4095-139
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. 091.602 3802

26.10.1963. – Skupština općine Vrbovec osniva poduzeće KOMUNALNA USTANOVA VRBOVEC

20.07.1972. – mijenja se naziv u KOMUNALNO PODUZEĆE VRBOVEC

1979. godine – mijenja se naziv u KOMUNALNA ORGANIZACIJA UDRUŽENOG RADA VRBOVEC s.p.o., skraćenog naziva KOUR s.p.o. Vrbovec

1985. godine – mijenja se naziv u KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o.

01.01.2014. – temeljem Zakona o trgovačkim društvima i usklađenjem obavljanja djelatnosti po Zakonu o vodama tvrtka se dijeli na KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o. i VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o.

01.07.2016. VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Vrbovec se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

_________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE - ponovljeno 13.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE  BLANJE 15.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.01.2021. BLANJE

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. 1.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. HZJZ 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.08.2020.

ISPITNO IZVJESCE 13.07.2020.VR

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.06.2020. VR

ISPITNO IZVJEŠĆE VRBOVEC 18.05.2020.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Vrbovec

ISPITNO IZVJESCE PJ VRBOVEC 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR BLANJE 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR LONJICA 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR TORANJ 20.01.2020

OBAVIJEST O NESTANKU VODE 27.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 20.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.10.2019. LUBENA

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 26.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 15.07.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE Poljana i Blanje VR 18.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 17.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_20_05_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.03.2018.

 




Click here to add text

Click here to add text

Click here to add text