Obavijesti

Gračec/Brckovljani bez vode
14. siječnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
naselja Gračec, općina Brckovljani,
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U  petak, 14. siječnja 2022.godine neće biti opskrbe vodom za navedeno naselje od 09:00 do 12:00 sati radi prespajanja cjevovoda.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 14.01.2022.godine
IVANIĆ GRAD/dio Industrijske ceste bez vode
4. siječnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
u Ivanić Gradu, Industrijske ceste od Savske ulice do ulice Donja Poljana,
na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U  utorak, 04. siječnja 2022.godine došlo je do puknuća magistralnog cjevovoda i privremenog prekida vodoopskrbe u navedenoj ulici. Procijenjeno vrijeme otklona kvara i normalizacije opskrbe je do 14:00 sati.
Naselje Brckovljani bez vode
17. prosinca 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
općine Brckovljani, naselja Brckovljani na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U subotu, 18. prosinca 2021.godine, od 09.00 do 13:00 sati, radi prespajanja vodovodne trase, navedeno naselje neće imati vode.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 17.12.2021.godine
Kloštar Ivanić/ulica Svete Marije bez vode
6. prosinca 2021. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
općine Kloštar Ivanić, ulice Svete Marije na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

U ponedjeljak, 06. prosinca 2021.godine, radi kvara na vodovodnoj trasi, do 13:00 sati neće biti opkskrbe vodom u navedenoj ulici.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 06.12.2021.godine

Vrbovec

Adresa: Kolodvorska 29
10340 VRBOVEC
tel. 01.4095-135 fax. 01.4095-139
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. 091.602 3802

26.10.1963. – Skupština općine Vrbovec osniva poduzeće KOMUNALNA USTANOVA VRBOVEC

20.07.1972. – mijenja se naziv u KOMUNALNO PODUZEĆE VRBOVEC

1979. godine – mijenja se naziv u KOMUNALNA ORGANIZACIJA UDRUŽENOG RADA VRBOVEC s.p.o., skraćenog naziva KOUR s.p.o. Vrbovec

1985. godine – mijenja se naziv u KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o.

01.01.2014. – temeljem Zakona o trgovačkim društvima i usklađenjem obavljanja djelatnosti po Zakonu o vodama tvrtka se dijeli na KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o. i VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o.

01.07.2016. VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Vrbovec se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

_________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE  BLANJE 15.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.01.2021. BLANJE

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. 1.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. HZJZ 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.08.2020.

ISPITNO IZVJESCE 13.07.2020.VR

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.06.2020. VR

ISPITNO IZVJEŠĆE VRBOVEC 18.05.2020.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Vrbovec

ISPITNO IZVJESCE PJ VRBOVEC 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR BLANJE 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR LONJICA 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR TORANJ 20.01.2020

OBAVIJEST O NESTANKU VODE 27.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 20.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.10.2019. LUBENA

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 26.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 15.07.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE Poljana i Blanje VR 18.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 17.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_20_05_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.03.2018.

 




Click here to add text

Click here to add text

Click here to add text