Obavijesti

Dijelovi Ivanić Grada do 15 sati bez vode
26. siječnja 2023. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice 65.bataljuna ZNG - od pruge do naplatnih kućica HAC, Šiftarova ulice, Industrijske ceste, Savske ulice i Donje Poljane sa svim pripadajućim ulicama te naselja Donji Šarampov na području POSLOVNE JEDINICE IVANIĆ GRAD.

Zelina/naselje Majkovec do 15 bez vode
19. siječnja 2023. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

naselja Majkovec  na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U četvrtak, 19.01.2023. godine, od 09:00 do 15:00 sati, navedeno naselje neće imati opskrbu vodom zbog prespoja glavne vodoopskrbne cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Zagreb, 19.01.2023.godine
Zelina/Gundulićeva bez vode
15. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Ivana Gundulića u gradu Svetom Ivanu Zelini na području POSLOVNE JEDINICE SVETI IVAN ZELINA.

U četvrtak, 15.12.2022. godine, od 13:00 do 17:00 sati, navedena ulica neće imati opskrbu vodom zbog popravka puknuća glavne  vodovodne cijevi.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Dugo Selo/Zorićeva i Kalnička bez vode
13. prosinca 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode

ulice Josipa Zorića i Kalničke ulice u gradu Dugom Selu na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U utorak, 13.12.2022. godine, od 09:30 do 16:00 sati navedene ulice neći imati opskrbu vodom radi izmicanja trase cjevovoda u sklopu projekta aglomeracije Dugo Selo.

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o. zahvaljuje na strpljenju i razumijevanju.

Vrbovec

Adresa: Kolodvorska 29
10340 VRBOVEC
tel. 01.4095-135 fax. 01.4095-139
Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. 091.602 3802

26.10.1963. – Skupština općine Vrbovec osniva poduzeće KOMUNALNA USTANOVA VRBOVEC

20.07.1972. – mijenja se naziv u KOMUNALNO PODUZEĆE VRBOVEC

1979. godine – mijenja se naziv u KOMUNALNA ORGANIZACIJA UDRUŽENOG RADA VRBOVEC s.p.o., skraćenog naziva KOUR s.p.o. Vrbovec

1985. godine – mijenja se naziv u KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o.

01.01.2014. – temeljem Zakona o trgovačkim društvima i usklađenjem obavljanja djelatnosti po Zakonu o vodama tvrtka se dijeli na KOMUNALAC VRBOVEC d.o.o. i VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o.

01.07.2016. VODOOPSKRBA I ODVODNJA VRBOVEC d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Vrbovec se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

_________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.01.2023.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.12.2022. - 1. SVIBNJA

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.12.2022. - BANIČEVEC

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 20.10.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.11.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.10.2022.

Monitoring parametra skupine B

ISPITNO IZVJEŠĆE - ponovljeno 13.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.09.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.08.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.07.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.06.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.05.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.04.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 09.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE  BLANJE 15.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 25.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.06.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B1 28.04.2021.

MONITORING PARAMETARA SKUPINE B2 28.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 08.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 11.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.01.2021. BLANJE

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. 1.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE BLANJE - C ANALIZA 2020. HZJZ 2.dio

ISPITNO IZVJEŠĆE 10.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 16.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 12.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 01.10.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.09.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 13.08.2020.

ISPITNO IZVJESCE 13.07.2020.VR

ISPITNO IZVJEŠĆE 15.06.2020. VR

ISPITNO IZVJEŠĆE VRBOVEC 18.05.2020.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Vrbovec

ISPITNO IZVJESCE PJ VRBOVEC 17.02.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR BLANJE 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR LONJICA 20.01.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE VR TORANJ 20.01.2020

OBAVIJEST O NESTANKU VODE 27.11.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 20.11.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE 14.10.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE 18.10.2019. LUBENA

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 26.08.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 15.07.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE Poljana i Blanje VR 18.06.2019.

ISPITNO IZVJEŠĆE VR 17.06.2019

ISPITNO_IZVJESCE_20_05_2019

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.03.2018.

 



Click here to add text

Click here to add text

Click here to add text