Obavijesti

Ivanić Grad i Kloštar Ivanić na kratko bez vode
17. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
grada Ivanić Grada i općine Kloštar Ivanić
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U utorak, 17. svibnja 2022.godine, u vremenu od 13:30 do 15:00 sati, u navedenoj općini i gradu će doći do privremenog prekida vodoopskrbe radi popravka puknuća na magistralnom cjevovodom prema Ivanić Gradu.

U četvrtak dio Dugog Sela bez vode
11. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
u Dugom Selu i to u Zagrebačkoj ulici od kć.br. 1 do kć.br. 16, te u stambenoj zgradi u Osječkoj ulici broj 1
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U četvrtak, 12. svibnja 2022.godine u planiranom vremenu od 08:00 do 15:00 sati doći će do privremenog prekida vodoopskrbe u navedenim ulicama zbog radova na vodoopskrbnoj mreži.


U utorak 10.05.2022. dio Dugog Sela bez vode
9. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
u ulicama S. Ferenčaka, Školske i dr Jadranka Crnića u gradu Dugom Selu
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO

U  utorak, 10. svibnja 2022.godine u planiranom vremenu od 08:30 do 12:00 sati, doći će do privremenog prekida vodoopskrbe u navedenim ulicama zbog prespajanja vodovodne trase.


Ježevo/općina Rugvica u srijedu bez vode
3. svibnja 2022. Komentari - 0
OBAVIJEST potrošačima vode
naselja Ježevo općine Rugvica
na području POSLOVNE JEDINICE DUGO SELO.

U  srijedu, 03. svibnja 2022.godine u planiranom vremenu od 08:30 do 14:00 sati doći će do privremenog prekida vodoopskrbe u navedenom naselju zbog prespajanja vodovodne trase za potrebe izrade industrijskog priključka vode.

Dugo selo

Adresa: Josipa Zorića 70,
10370 DUGO SELO
tel. 01.2753 255 fax 01.2753 108
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 07:00 - 15:00
HITNE INTERVENCIJE:
mob. +385 91.454 5263 



Tvrtka Dukom je društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti, a skraćeni naziv tvrtke glasi Dukom d.o.o. sa sjedištem društva u Dugom Selu.

Društvo je izvorno utemeljeno pod nazivom Komunalno poduzeće i nekoliko puta je mijenjalo taj naziv:

  • Komunalno poduzeće 1961. – 1964.
  • Strojomehanika 1964. – 1968.
  • Progres 1968. – 1971.


Od 1.1.1972. poduzeće Progres mijenja ime i nastaje poduzeće Kograp koje se bavilo sljedećim djelatnostima:

  • građevinarstvo,
  • eksploatacija šljunka i pijeska,
  • opskrba vodom,
  • održavanje čistoće,
  • održavanje groblja,
  • izgradnja plinovoda, vodovoda i kanalizacije


1991. Kograp mijenja ime u sadašnje Dukom i iz Kograpa se izdvaja samostalna jedinica IGM – Šljunčara koja se nastavlja baviti eksploatacijom šljunka i pijeska te prestaje s radom dio poduzeća koji se bavio građevinarstvom.

2001. sukladno Zakonu o trgovačkim društvima Dukom dobiva pravni oblik društva s ograničenom odgovornošću.

2008. Dukom osniva poduzeće Dukom plin koje se sukladno važećim zakonskim propisima bavi isključivo energetskom djelatnošću distribucije i opskrbe plinom.

30.11.2010. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o podijeli i preuzimanju između Dukom-a d.o.o. i Dukom Plina d.o.o.

31.12.2012. Odlukom Skupštine društva donesen je ugovor o međusobnim pravima i obavezama u postupku prijenosa obavljanja komunalnih djelatnosti na području grada Dugog Sela, kojim komunalne djelatnosti preuzima tvrtka Dugoselski komunalni i poduzetnički centar d.o.o.

01.07.2016. Dukom d.o.o. se pripaja tvrtki Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a djelatnost vodoopskrbe i odvodnje za grad Dugo Selo se obavlja kao Poslovna jedinica nove tvrtke.

Obavijesti

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIKLJUČENJA NA VODOOPSKRBNU MREŽU

__________________________________________________________________________

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.03.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.02.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.01.2022.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.12.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.11.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.10.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 23.09.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.08.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.07.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 24.06.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.05.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.04.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 25.03.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 19.02.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.01.2021.

ISPITNO IZVJEŠĆE 17.12.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 26.11.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 22.10.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 28.09.2020.

Monitoring parametara skupine B - revizijski monitoring

ISPITNO IZVJEŠĆE 31.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 27.08.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 27.07.2020.

ISPITNO IZVJEŠĆE 29.06.20.

OBAVIJEST_mogucnost prikljucenja na vodopskrbnu mrezu Dugo Selo

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 2.4.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 26.3.2020

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.12.2019

OBAVIJEST KORISNICIMA VODNIH USLUGA

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 13.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 02.09.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 01.07.2019

ISPITNO IZVJEŠĆE DS 03.04.2018